آموزش زبان انگلیسی از پایه تا پیشرفته

زبان مادریمون رو با حرف زدن یاد گرفتیم، زبان انگلیسی رو هم با حرف زدن یاد می‌گیریم!

باید انجامش بدی تا یاد بگیری!

یه جمله معروف هست که میگه چیزی رو که بشنوی فراموش می‌کنی، چیزی رو که ببینی یادت می‌مونه، اما چیزی رو که انجام بدی یاد می‌گیری.

 با زبان انگلیسی اونقدر درگیر شو که زندگیش کنی!

تو مسیر با هم‌سفرهات ارتباط بگیر!

از کمک‌های یه راهنمای با تجربه استفاده کن!

لینک های مفید

راز جلو افتادن از بقیه اینه که شروع کنی. پس از همین الان شروع کن!

برای شروع باید اول سطحتو بدونی و بدونی به چی میخوای برسی پس با تکمیل فرم کارشناسان ما باهاتون تماس می گیرن و به صورت رایگان مسیر رو بهتون نشون میدن و برای تجربه آموزش آنلاین زبان هم آماده میشین.از پایین میتونید یک جلسه مهمان ما باشید.

تعیین سطح رایگان

قدم اول برای شروع، ارزیابی دانش زبانی شماست! پس از عضو شدن، در آزمون تعیین سطح آنلاین وبسایت ما در زبان کویز شرکت کن! کافیه تعیین سطح رو کلیک کنی.

دوره های آموزش جامع

در دوره های بی نظیر و کامل آموزش زبان که با توجه به ارزیابی دقیق سطحت، به شما پیشنهاد داده میشن شرکت کن از مبتدی تا پیشرفته هر لحظه در کنار شما هستیم.

پشتیبانی رایگان

به محض شروع دوره ها، پشتیبان های آموزشی، فنی و مدرس با تو همراه میشن تا تو بتونی با حداکثر راندمان جلو بری و برای همیشه به زبان انگلیسی مسلط بشی!

کمک آموزشی رایگان

ما یک منبع خیلی تووپ آموزشی داریم که متناسب با سطح شما اونها رو بصورت رایگان در اختیارتون میزاریم در کنار اینها ما ویدئوهای آموزشی برای شما اماده میکنیم که کمک کننده شما باشه.

مطالب آموزشی رایگان

با توجه به پیشنهادات و استقبال خیلی خوبتون، از این پس تصمیم داریم مقاله های آموزشی خیلی بیشتری رو روی سایت جهت جهش در یادگیری شما منتشر کنیم.کافیه از منوی بالا گزینه مطالب آموزشی رو انتخاب کنید.

گارانتی و تضمین آموزش

ما بر این باور هستیم که شما لایق یک دوره آموزشی استاندارد هستید.به همین دلیل تمامی دوره های اموزشی ما دارای گارنتی و تضمین آموزش هستند.

دوره ها آموزشی بر اساس سطح

سطح Elementary

اگه می‌تونید اصطلاحات روزمره و عبارات بسیار ساده مربوط به نیازهای روزمره‌تون رو متوجه بشید و بکار ببرید یا خودتون یا دیگری رو معرفی کنید و درباره مسایل شخصی سوال بپرسید و جواب بدید شما در سطح A1 هستید.

سطح Starter Level

اگه می‌تونید جملات و اصطلاحات رایج مربوط به موضوعات روزمره مثل اطلاعات شخصی و خونوادگی، خرید، شغل، مکان جغرافیایی رو متوجه بشید یا اگه می‌تونید در کارای روزمره‌ای که مستقیما احتیاج به تبادل اطلاعات داره، ارتباط برقرار کنید شما در سطح A2 هستید.

سطح Pre Intermediate

اگه می‌تونید در سفر خارج از کشور از پس بیشتر موقعیت‌هایی که برای یک مسافر پیش میاد بر بیاین یا اگه می‌تونید نوشته‌ای پیوسته و منسجم رو درباره موضوعات روزمره یا علایق‌ شخصی‌تون بنویسید یا اگه می‌تونید تجربیات، رویدادها، رو توصیف کنید شما در سطح B1 هستید.

سطح Intermediate

اگه می‌تونید ایده اصلی یک متن پیچیده رو که شامل مباحث فنی در زمینه تخصصی هست رو متوجه بشید یا روون ‌ با یک انگلیسی‌ زبان، طوری ارتباط برقرار کنید که جریان گفتگو بدون مشکل پیش بره پس شما در سطح B2 هستید.

سطح Upper Intermediate

اگه می‌تونید متون طولانی‌تر و سخت‌تر رو همراه با معانی پنهان اونها متوجه بشید؛ یا روون و راحت اظهار نظر کنید؛ بدون اینکه معلوم باشه دارید دنبال لغت یا اصطلاحی می‌گردید؛اگه می‌تونید در موقعیت‌ها منعطف و موثر از زبان انگلیسی استفاده کنید؛ پس شما در سطح C1 هستید.

سطح Advanced

اگه می‌تونید تقریبا هرچیزی رو که به زبان انگلیسی می‌شنوید یا می‌خونید رو متوجه بشید؛ یا اطلاعاتی که از منابع گفتاری یا نوشتاری میاد رو جمع‌بندی کنید و بشکل یک مبحث سازمان‌یافته و منسجم ارایه‌اش بدین.پس شما در سطح C2 هستید.