دوره مکمل آموزشی اینترچنج پایه

آخرین بروزرسانی: 12 مهر 1401
دوره مکمل آموزشی اینترچنج پایه

دوره مکمل آموزشی اینترچنج پایه:

اگر زبان آموزان در سطح مبتدی هستند، از آنها بخواهید درباره مسائل روزمره با یکدیگر بحث کنند. مثلاً می توانید از زبان آموزان خود بخواهید درباره فیلم مورد علاقه شان با یکدیگر بحث کنند و نظرات خود را درباره آن فیلم برای یکدیگر توضیح دهند. این قبیل فعالیت ها که در کلاس مکالمه زبان انگلیسی انجام می شود، موجب پرورش تفکر زبان آموز می شود و زبان آموز را وادار می کند که به زبان انگلیسی فکر کند و این کار ذهن او را به چالش می کشاند. کلاس های مکالمه زبان انگلیسی گزبنه بسیار خوبی برای آمادگی آزمون های آیلتس و تافل است و اگر زبان آموزان قبل از آزمون های آیلتس و تافل در این دوره ها ثبت نام کنند، احتمال موفقیت آنها در این آزمون ها خیلی بیشتر است.

فعالیت هایی که در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی انجام می شود، باید برای دانش آموزان جذاب و سرگرم کننده باشد و انگیزه ایی برای صحبت کردن در باره آن موضوع در دانش آموز ایجاد کند. یکی از موضوعات مهمی که در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی باید به آن توجه داشته باشید، آگاهی از سطح توانایی دانش آموزان است و همچنین این که آنها در مورد موضوعاتی که در کلاس بحث می شود، تا چه اندازه اطلاع دارند. داشتنن گفتگو و بحث آزاد در کلاس مکالمه زبان انگلیسی اهمیت زیادی دارد زیرا دانش آموزان را ترغیب می کند تا در مورد موضوع مورد علاق خود با دیگران وارد بحث شوند.بهتر است در کلاس مکالمه زبان انگلیسی در مورد موضوعی بحث کنید که همه دانش آموزان در مورد آن اطلاع داشته باشند در غیر این صورت ممکن است دانش آموزان اعتماد به نفس خود را از دست بدهند و دیگر انگیزه هایی برای شرکت در کلاس مکالمه زبان انگلیسی نداشته باشند. معلمی که در کلاس مکالمه زبان انگلیسی تدریس می کند باید به این موضوع توجه داشته باشد که موضوعاتی که برای بحث انتخاب می کند، خیلی سخت و پیچیده نباشد و همه دانش آموزان بتوانند در بحث های کلاسی شرکت کنند.

در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی، بیشتر بر مهارت صحبت کردن تمرکز می شود و زبان آموز نیازی با یادگیری مستقیم گرامر زبان انگلیسی ندارد و در حین صحبت کردن، مطالب دستوری و گرامری را هم یاد می گیرد. بسیاری از زبان آموزان به خاطر سخت بودن گرامر زبان انگلیسی، از شرکت در کلاس های مالمه زبان انگلیسی خودداری می کنند. در صورتی که این کلاس ها فقط بر مکالمه تمرکز دارد و به روشی غیر مستقیم گرامر و نکات دستوری را به زبان آموزان، آموزش می دهد. بسیاری از افراد به ویژه بزرگسالان، با علاقه و شوق زیاد در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی ثبت نام می کنند ولی در نیمه راه آموزش، از آن خسته می شوند زیرا توقعی که از خودشان دارند برآورده نمی شود. آنها انتظار دارند با شرکت در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در مدت زمان کوتاهی بتوانند به این زبان صحبت کنند و برای همین دلسرد می شوند. در صورتی که یادگیری مکالمه زبان انگلیسی پروسه ایی نسبتاً زمان بر است و زبان آموز برای یادگیری مکالمه باید با صبر و بردباری تمام نکات آموزشی را رعایت کند. موسسات آموزشی زیادی در سراسر دنیا برای کلاس های مکالمه زبان انگلیسی در سرار دنیا وجود دارد. این موسسات آموزشی از جدید ترین روش های روز دنیا در کلاس مکالمه زبان انگلیسی استفاده می کنند و گرامر و نکات گرامری را به روشی غیر مستقیم به زبان آموز آموزش می دهند. در کلاس های مکالمه زبان انگلیسی به روشی جدید زبان انگلیسی را آموزش می دهیم.کلاس آموزش زبان انگلیسی به صورت خصوصی یا نیمه خصوصی و همچنین فشرده و غیر فشرده برگزار می شود و زبان آموز می اولند با توجه به شرایط خود، کلاس مناسب خود را انتخاب کند.

User Avatar
(0)
0 نظر
108 دانش آموزان
13 دورها

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
4.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره مکمل آموزشی اینترچنج پایه”

error: Content is protected !!
Main Content