دوره خودآموز IELTS Cue Card

آخرین بروزرسانی: 17 آذر 1401
دوره خودآموز IELTS Cue Card

آزمون آیلتس در چهار مهارت مختلف شامل Listening (شنیداری)، Reading (خواندن)، Writing (نوشتاری) و Speaking (مکالمه) شرکت‌کنندگان را مورد ارزیابی قرار می‌دهد که بخش Speaking آیلتس با توجه به زمان برگزاری آزمون یک هفته قبل و گاهی بعد از آزمون برگزار می‌شود. کیوکارد آیلتس IELTS Cue Card مربوط به بخش اسپیکینگ است.

در بخش دوم اسپیکینگ آزمون آیلتس (IELTS Speaking part 2) ، آزمون دهنده با کیوکارد آیلتس IELTS Cue Card رو به رو می شود. کیوکارد در واقع موضوعی است که آزمون دهنده باید درباره ی آن 2 دقیقه صحبت کند و در کنار این موضوع اصلی سه موضوع فرعی وجود دارد که هنگام صحبت کردن باید آن ها را هم در نظر بگیرد. در این بخش، کیوکارد را نمی توان انتخاب یا عوض کرد.

مطالعه ی کیوکارد آیلتس IELTS Cue Card که در آزمون های گذشته استفاده شده کمک می کند تا با نوع سوال ها و نحوه ی پاسخ دهی به آن ها آشنا شوید. خواندن نمونه جواب ها به مهارت اسپیکینگ شما کمک می کند و نکته هایی که در هر کیوکارد مطرح شده کمک می کند هنگام مواجه با موضوعات مشابه بتوانید به راحتی درمورد آن ها صحبت کنید.

به یاد داشته باشید که این کیوکاردها در واقع نمونه مثال هستند و موضوعی که شما ممکن است در آزمون آیلتس با آن رو به رو شوید شامل موضوعات بسیار متنوعی است و می تواند هر موضوعی باشد.

User Avatar
(0)
0 نظر
108 دانش آموزان
13 دورها

نقد و بررسی‌ها

5 ستاره
0
4 ستاره
0
3 ستاره
0
2 ستاره
0
1 ستاره
0
4.0
بررسی امتیاز (0 تا 5).

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “دوره خودآموز IELTS Cue Card”

error: Content is protected !!
Main Content