متن سربرگ خود را وارد کنید.

حتماً بارها با تبلیغاتی مثل بمب مکالمه در 30 روز یا آمپول حفظ کردن زبان انگلیسی و … برخورد کردین. متاسفانه این روش ها فقط به شما کمک میکنن تا در کوتاه مدت مباحث زبان انگلیسی رو حفظ کنین و اگه تو موقعیت های متفاوت از اونچه که حفظ کردین قرار بگیرین، قادر به صحبت کردن نباشین. اگه تو اینترنت جستجو کنین و مقالات معتبر علمی رو مطالعه کنین، مطمئن میشین که یادگیری هیچ زبانی طی یک هفته یا یک ماه امکان پذیر نیست. پس راه حل چیه؟

دوره های کافه انگلیسی بر اساس اصول و استانداردهای دانشگاه کمبریج انگلستان و شورای آموزش اتحادیه اروپا طراحی شدن. این دوره ها شما رو در عرض 30 روز استاد زبان نمیکنن، ولی زبان انگلیسی رو به صورت سیستماتیک و کاربردی به شما یاد میدن.

دروس تصویری این دوره ها کاملاً به زبان انگلیسی هست (البته سطح مبتدی بطور استثنا شامل راهنمای فارسی برای موارد مهم طی دروس تصویری میشه). این روش دقیقاً مثل یادگیری زبان انگلیسی در یک کشور انگلیسی زبان هست. قاعدتاً معلم زبان شما در کشور انگلستان با شما فارسی صحبت نمیکنه و همین موضوع باعث پیشرفت چندین برابری شما میشه. در ضمن، شما به صورت نامحدود به تمامی سرفصل ها، دروس و آزمون های هر دوره دسترسی دارین و میتونین بارها و بارها اونها رو مرور و تمرین کنین.

تمام دروس تصویری دوره های کافه انگلیسی توسط استادهای زبان انگلیسی بریتانیایی تدریس شده و هر دوره شامل 48 سرفصل یا موضوع ضروری بر اساس استاندارد چارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان (CEFR) میشه. هر سرفصل با توجه به موضوعی که داره، شامل یک بخش تصویری از پیش ضبط شده به زبان انگلیسی، آموزش کتبی گرامر به زبان فارسی، یادگیری کلمات جدید به همراه معنی فارسی و آزمون مجزا برای تمامی دروس میشه. در هر دوره چهار مهارت اصلی یادگیری زبان یعنی توانایی خواندن، نوشتن، شنیدن و صحبت کردن تمرین میشه. طی درس های تصویری از شما خواسته میشه تا مواردی رو تکرار کنین، یا به تمرین ها و سوالات پاسخ بدین.

علاوه بر این، آزمون های هر درس یادگیری و پیشرفت شما رو ارزیابی میکنه و اجازه میده تا نقاط ضعف و قوت خودتون رو شناسایی کنین.

کلیه دوره های کافه انگلیسی بر اساس چارچوب مشترک اروپایی برای مرجع زبان (CEFR) طراحی شده. این استاندارد بین المللی برای توصیف توانایی زبان توسط شورای اتحادیه اروپا ایجاد شده که در شش مرحله مختلف از A1 برای مبتدی تا C2 برای کسانی که به زبان تسلط کامل دارن، سطح توانایی زبان رو نشون میده. نمودار زیر آزمون های زبان انگلیسی کشور انگلستان رو بر اساس سطوح مختلف CEFR نشون میده.